2012 kova burcu

KOVA BURCU 2012 YORUMLARI KOVA BURCUNU YENİ YILDA NELER BEKLİYOR

Astroloji uzmanı Rezzan Kiraz 2012 yılında Kova burcunu neler bekliyor. Kova burcu yeni yılda neler yaşayacak yorumluyor. Bakın kova burcu için 2012 nasıl bir yıl olacak. Bu yıl önemli kararlar alacaksınız. Yabancılarla ilgili konular, eğitim ve entelektüel çalışmalar açısından da 2012 son derece başarılı bir yıl olacağa benziyor. Yılın ikinci yarısında özellikle sorumluluklarda artış yaşayabilirsiniz. Bu süre içinde tam olarak istediğiniz yönde ilerlemek pek kolay olmayabilir. Daha fazla muhalefetle karşılaşabilir, bazı düşmanlıklar görebilirsiniz. Bu yüzden evlilikler, genel olarak anlaşmalar sizin için önemli bir test alanı olacaktır. Sağlığınıza da önem vermelisiniz. 2012 yılında özellikle 10-13 Şubat doğumlu Kova’lar Plüton’nun karizma getiren ve pek çok alanda önlerini açan güçlendirici etkisini, sosyal alanda, arkadaşlıklar ve grup çalışmalarında daha fazla görebilecekler.

Kova Burcunun Yeni Yılda Şans Durumu:

Bu yıl Terazi burcundaki Jüpiter, Kova’lara tam destek vermekte. Jüpiter deneyerek öğrenmeyi, fırsatları, genişleme ve yeniliğe açık olma durumunu anlatır. Aynı zamanda 2012 bilginizi artırmanız, ufuklarınızı genişletmeniz açısından da son derece olumlu bir yıl olacak. Bu yıl, eğitim hayatındaki Kovalar açısından son derece geliştirici görülüyor. Akademik çalışmalar, üniversite ya da okullarla ilgili konular 2012 yılında beklentilerinizin ötesinde kolaylıklar ve yeni genişleme olanağı getirebilir. Benzer şekilde yabancılar, yurtdışını ilgilendiren işler, iş hayatındakiler için dış ticaret ve yurtdışı ile sürekli bağlar bu yıl mutlaka üzerine gidilmesi gereken konular arasında görülmekte.

Yılın ikinci yarısında sizi daha fazla zorlayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde ortaklaşa alanda çok huzurlu olmayabilirsiniz. Evlilik ya da ortaklık olsun, karşı taraf daha fazla sorun yaratıcı olabilir ve sizi kısıtlamaya başlayabilir. Ayrıca iş hayatında ve sorumluluklar cephesinde daha fazla bekleme ve erteleme, hatta işlerin sona erdirilmesi ile de karşılaşabilirsiniz. Mars, 28 Temmuz sonrasında Boğa burcuna geçecek ve 1 Ekim–15 Aralık tarihleri arasında geri harekette olacağından bu dönemde ev ve ailevi konular sizin için daha fazla gerginlik doğurucu olabilir. Yerleşime ait işler ve genel olarak kariyer hayatınızda bekleme ve belirsizlik yaratan gelişmelere dikkat etmelisiniz.

2012 Kova Burcu Aşk ve İlişkiler:

Kova, aşkı beyninde yaşayan bir burçtur ve arzuların hâkimiyetinde olmayı tercih etmez. Duygusal birlikteliklerde, arkadaşlığın rolü çok büyüktür ve aşkta başarı ancak zihinsel ve entelektüel anlamda uyumla mümkün olabilir. Bazı çılgın Kova’lar ise kural tanımazlıkları yüzünden ilişkilerde uzun süreli dikiş tutturmakta zorlanabilirler. Kova hayran olacağı, yaratıcı partnerlere ihtiyaç duyar. Ona yaklaşmak pek kolay olmayacaktır.

2012 KOva Burcu aşk Uyumu:

2012’de Kova burcu için en iyi ilişkiler Terazi burcu ile yaşanacaktır.
2012’de Kova burçları en zor ilişkileri Aslan burcu ile yaşayacaktır.

2012 Kova Kadını İçin Nasıl Bir Yıl Olacak:

Kova kadını, aklı önde tutar. Bireyselliğini, özgürlüğünü yüzde yüz kontrol etmek ister. Bu yüzden evliliğe “Evet” demesi çok uzun zaman alabilir. En çok bekâr kadınların bu burçtan çıkmasına şaşmamak gerekir. Kova kadını aşkta da yaratıcıdır ve arkadaşlık duygusu ile bütünleşmiş ilişkiler yaşamak ister. Duygusal anlamda sıcak olmaktan çok rasyonel bir tutum da sergileyebilir.
Bu yıl süregelen evliliklerde şimdiye kadar ifade edilmemiş olan sıkıntılar su üstüne çıkabilir. Yeni bir evlilik ise kişiye daha fazla sorumluluk getirecek demektir. Ancak 26 Ekim’e kadar aşkta mutlu olmak pek de zor olmayacak. Bu yıl 9 Ocak’a kadar olan dönem, 2–26 Şubat, 22 Mart-15 Nisan, 10 Mayıs–3 Haziran, 17 Ağustos–11 Eylül ve 15 Aralık sonrası aşkta daha pozitif zamanlar olarak görülmekte. Bununla birlikte ilişkilerde abartı ya da yanlış anlamalar özellikle 15 Nisan–10 Mayıs, 28 Haziran–23 Temmuz ve 11 Eylül–8 Ekim tarihleri arasında daha belirgin olabilir.

2012 Kova Erkeğini Neler Bekliyor:

Kova erkeğini de yakalamak son derece zordur. Bu burç erkeği, hayal dünyasını ve ideallerini paylaşacağı bir partner arar. Duygularını çok daha alternatif yollardan ifade etmeyi tercih edebilir. Mum ışığında yemek yerine sizi bir yaz gecesinde yıldızları seyretmeye davet edecektir. Arkadaş canlısıdır; sadıktır ama mesafeli tutumu yüzünden yanlış anlamalara da neden olur. Onu destekleyecek, anlayacak birisini bulamadıkça evlenmeye yanaşmayacaktır.
Bu yıl aşk hayatınızda daha fazla hareket ve heves var, ancak yılın ikinci yarısında ciddi düşünceler ya da işle ilgili konular yüzünden bu konuda kendi kendinizi daha fazla engelleyebilirsiniz. Mars’ın burcunuzu olumlu etkilediği dönemlerde 6 Şubat’a kadar olan dönem, 20 Mart–1 Mayıs ve 12 Haziran–28 Temmuz dönemlerinde beraberliklerinizde çok daha girişken davranabilirsiniz.

2012 Kova Burcu İş ve Para Yorumu:

Yılın ikinci yarısında, iş hayatınıza daha fazla önem vermeniz gerekiyor. Bu dönemde inatçılığınız yüzünden işleriniz daha fazla zorlanabilir.
Sonbahar, iş hayatı açısından pürüzlü ve belirsizliklerin ortaya çıktığı bir dönem olabilir. Başlanan projeler tam olarak ilerlemeyeceği için daha fazla harcama yapabilir ya da planlarınızı değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Bu gelişmeler daha fazla harcama anlamına da geliyor.

2012’de Kova Burcu Sağlık Durumu:

Sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz ve günlük hayatınızda spora daha fazla zaman ayırmanız gereken bir dönemdesiniz. Bedensel zayıflıklar özellikle kendinizi aşırı yorduğunuz dönemlerde çok daha sorun çıkartıcı olabilir. 20 Mart–1 Mayıs arası ile 28 Temmuz sonrasında iş hayatınızdaki gerginlikler ve kısıtlayıcı konular sağlığınızı zorlayabilir. Neyse ki Jüpiter’in olumlu açısı altında bu problemleri kolayca aşabilirsiniz. rezzankirazburc.com’dan faydalanarak www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *