2012 terazi burcu

2012 TERAZ BURCU YORUMU 2012’DE TERAZİ BURCUNU NELER BEKLİYOR

2012’de Terazi burcu neler yaşayacak, yeni yılda Teraz burcunu neler bekliyor, 2012 Terazi burcu yorumu yapan Astrolog Rezzan Kiraz’dan öğrenelim. Terazi burcu, kuşkusuz bu yılın şanslı burcu olacak. 2012, kendinize güvenin artacağı, şansa daha çok güvenebileceğiniz bir yıl. Sorumluluk hissiniz ve çabalarınız bu yıl çok daha güzel sonuçlar getirirken, kişisel olarak kendinizi yenileyeceksiniz. Sağlık problemleriniz varsa, bunlar daha kolay düzelebilecek. Kendinize güveninizi tazelerken, iş hayatında da olanakları daha iyi değerlendirebileceksiniz. Anlaşmalar, ortaklıklar ve evlilik alanında daha büyük şanslar yakalayabilirsiniz.
14 Ekim’den sonra doğmuş olan Terazi’ler, Satürn’ün disiplin getiren enerjisini hissedecek. Sıkı çalışma ve sorumluluklar etkin olacak.
Özellikle güzel sanatlar ve yaratıcı alanda aktif olan Terazi’ler için, Neptün daha üstün bir yaratıcılık ve ruhsallık getirmekte.

2012 Terazi Burcu Şans Durumu:

Bu yıl kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Kişiliğiniz, girişimleriniz ve görünümünüzle şansı kendi üzerinize çekmek daha kolay olacak. Daha popüler, ilgi gören ve iyimserlik sergileyen bir tavırdasınız. Kendine güvenerek yeni riskler alabilecek ve hayatınızın ufuklarını genişletebileceksiniz. Eğitim, kariyer ve evlilik hayatında pozitif deneyimler söz konusu. 26 Ekim’den sonra ise Jüpiter size maddi alanda daha fazla kazanç getirebilir ve elde ettiğiniz tecrübeleri daha kolay biriktirebilir, sağlamlaştırabilirsiniz.

Bu yıl zorlamalara karşı daha dirençli olabilirsiniz. 2012, size daha fazla kolaylık ve başarı şansı getiriyor. Ancak 14 Ekim’den sonra doğmuş olan Terazi’ler, kariyerle ilgili konularda ve amaçlarına erişme yolunda daha fazla disiplin sergilemek zorunda. 6 Şubat–20 Mart ve 12 Haziran–28 Temmuz tarihleri arasında Mars’ın sert açıları, yorucu zamanlara işaret etmekte.

2012 Terazi Burcu Aşk ve İlişkiler:

Venüs’le ilişkili olan Terazi, ilişkilerin, aşkın ve uyumun burcudur. Terazi’ler, aşka ve beraberliklere özel bir önem verir ve duygularını mümkün olduğunca belirgin kılar. Bu burcun insanı romantizmi öne çıkarır ve kabalıklardan hoşlanmaz. Partnerlerinin kararlı ve irade sahibi olmasını tercih ederler.

2012 Terazi Burcu Aşk Uyumu:

2012’de Terazi burcu en iyi ilişkileri Terazi ve Kova burçları ile yaşayacaktır.
2012’de terazi burcu en zor ilişkilerini Yengeç burcu ile yaşayacaktır.

2012’de Terazi Kadınını Neler Bekliyor:

Terazi kadını aşka âşıktır. Düzensiz, vasat ve agresif hareketlerden hoşlanmaz. İlişkilerinde tarafsız, yumuşatıcı ve dengeleyicidirler. Bununla birlikte Terazi, fikirleriyle de öne çıkan bir burçtur ve ilişkilerinde zihinsel canlılığa büyük önem verir. Aşkın sadece fiziksel alanında kalmayacaklar, düşüncelerini paylaşan partnerler arayacaklardır.
Bu yıl Neptün, size romantizm ve aşkta kendinizi kaptırabileceğiniz temaslar getirmekte. 2 Şubat–26 Şubat, 22 Mart–15 Nisan, 10 Mayıs–3 Haziran, 17Ağustos–11 Eylül, 8 Ekim–5 Kasım dönemleri, ilişkilerde çok daha olumlu ve keyifli dönemler olabilir. 6 Şubat–20 Mart ve 12 Haziran–28 Temmuz arasında tartışmalar ya da kişilik çatışmaları huzursuzluk getirebilir.

2012’de Terazi Erkeğini Neler Bekliyor:

Zevk sahibi ve dikkat çekmeyi bilen bir erkektir. Gerçek bir romantiktir. Özellikle 6 Şubat’a kadar ve 20 Mart-20 Mayıs arasındaki dönemde ilişkiler daha akıcı ve heyecan verici olabilir. 12 Haziran–28 Temmuz arasında sabırsızlık, ters ve ani çıkışlar ve yanlış anlamalar yüzünden keyfinizin kaçması, ilişkileri zora sokabilir.

2012 Terazi Burcu İş ve Para Analizi:

Uzun vadeli düşünmek ve planlı hareket etmek size çok şey kazandırabilir. Neyse ki Jüpiter burcunuzdan geçerken, ilk bakışta zor gibi gözüken olayların sonrasında büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Mars, 6 Şubat–20 Mart aralığında mesleki açıdan daha zor bir döneme işaret ediyor. 28 Temmuz sonrasında ortaklaşa konularda kazançlarınızı daha iyi korumanın yollarını bulmalısınız. Miras, toplu bir paranın ya da kaynağın beklentisi içinde olabilir, ama istediğiniz yönde hareket etmekte zorlanabilirsiniz.

2012 Terazi Burcu Sağlık Durumu:

Sağlığınızla ilgili problemler beklememelisiniz. Sağlık problemleri olanlar, bu yıl çok çabuk iyileşebilirler. Sağlık açısından, 1 Mayıs–12 Haziran arası daha hassas bir dönemde olabilirsiniz. Bu dönemde bedeninizi aşırı yıpratan çalışmalardan ve iş ortamında kendinizi tüketmekten uzak durmalısınız. rezzankirazburc.com’dan faydalanarak www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *