2012 oğlak burcu

2012 OĞLAK BURCU ANALİZİ 2012’DE OĞLAK BURCUNU NELER BEKLİYOR

Oğlak burcu 2012 de neler yaşayacak, yeni yıl oğlak burcuna neler getirecek, 2012 oğlak burcu yorumunu Astrolog Rezzan Kiraz’dan öğrenelim. Oğlak Burcu, yılın ikinci yarısında Satürn ortaklaşa işler, ortağınızın ya da eşinizin maddi durumu ile ilgili konularda kendinizi disiplin altına almanız gereken bir dönemin başlayacağını gösteriyor. Kişisel kaynaklarınızı daha sağlam hale getirmeli ve başkalarından beklediğiniz parasal desteklere çok fazla güvenmemelisiniz.
Her şeye rağmen 2012’nin ikinci yarısı, çok daha rahat bir tablo sergiliyor. Jüpiter size kariyer alanında daha fazla tanınma, yaptıklarınızın takdir edilmesi ve dikkat çekmesi yönünde şans getirmekte. Bu yıl sosyal statünüzü etkileyen olumlu olaylar bekleyebilirsiniz. Bu evlilik yoluyla da olabilir.
Hayatınıza zorlanmadan sokabileceğiniz yenilikler, olaylara farklı yönde bakabilme şansı, yakın çevrenizden kaynaklanan pozitif değişiklikler, muhafazakâr yönünüzü yumuşatırken sizi hayatınızda daha fazla reform yapmaya davet ediyor.

Oğlak Burcu 2012 Şans Yorumu:

Bu yıl en büyük şansların kariyer, iş hayatınız ve toplumda üstlendiğiniz görevlerle ilgili çıkacağını söyleyebiliriz. Jüpiter yılın son 2 ayında ise size sosyal alanda daha fazla mutluluk, genişleme ve öğrenme fırsatı sunuyor. 26 Ekim’den itibaren arkadaşlıklar, grup çalışmaları ve size daha fazla keyif getirebilecek koşullarla karşılaşacaksınız.

6 Şubat–20 Mart, 12 Haziran-28 Temmuz günleri arasında enerjinizi yapıcı yönde kullanmalısınız. Mars’ın yüksek enerjisini ev, ailevi konular ve özel hayatınızda daha fazla hisedebilirsiniz. Kariyer hayatınızda, bitiş ve başlangıçlar yaşayabilirsiniz.

2012 Oğlak Burcu Aşk ve İlişkiler:

Oğlak burcu, ilişkilerinde güvene, saygıya ve statüye önem verir. Sert görünümlüdürler ama güçlü bir bağlılık duyguları vardır. Bu burç, duygularını öne çıkarmayı sevmediğinden ya da bu alanda kendini zayıf hissettiğinden kendine annelik ya da koruyucu rol oynayacak partnerler seçmek eğilimindedir. İlişkilerde anlaşılması zor burçlardan birisi olan Oğlak, her şeye uzun vadeli ve planlı bakmayı sever.

2012 Oğlak Burcu Aşk Uyumu:

2012’de Öğlak burcu için en iyi ilişkiler Başak burcu ile yaşanacaktır.
Oğlak burcu 2012’de en zor ve sıkıntılı ilişkilerini Yengeç ve Kova burçları ile yaşayacaktır.

2012’de Oğlak Kadınını Neler Bekliyor:

İradeli ve hırslı bir kadındır. Bu yüzden çok rahat ilişki kuramayabilir. Onun için duygusal bir ilişki de sorumluluk halini aldığı için karşılığını bekleyecektir. Hırslı doğası nedeniyle aşkta mutluluğu yakalaması hayli zaman alabilir. İş hayatına verdiği önem yüzünden iş hep aşka üstün gelebilir. İlişkide anne rolünü üstlenmeye kalkarsa, kendinden zayıf karakterlere yönelebilir.
Yılın ilk yarısına kadar evlilik ve ilişkiler sizin için çok huzurlu bir alan olmayabilir. Venüs’ün burcunuzla uyumlu olduğu 9 Ocak–2 Şubat, 15 Nisan–10 Mayıs, 23 Temmuz–17 Ağustos, 11 Eylül–8 Ekim ve 5 Kasım–15 Aralık tarihleri arasında aşkta mutluluk daha kolay gelebilir. Bununla birlikte 22 Mart–15 Nisan, 3-28 Haziran ve 17 Ağustos–11 Eylül dönemlerinde ilişkilerinizde ve aşk hayatınızda daha toleranslı olmaya özen göstermelisiniz.

2012’de Oğlak Erkeğini Neler Bekliyor:

Oğlak erkeği için aşk ulaşmak istediği amaçları paylaşmaktır. Karşısında karakterli ve dürüst partnerler arar. Bununla birlikte otoriter tarafının ağır basması nedeniyle duygularını göstermekte pek de rahat değildir ve bu yüzden susmayı tercih eder. İlişkilerinde karşılık ve sadakat arar ama gururu kırılırsa bunu tamir etmek isteyen kadın çok yorulacak demektir. Sessiz ve çekingen yapısı nedeniyle aşkın fiziksel yönlerinde kendini huzursuz hissedebilir.
Bu yıl da beraberliklere ve evliliğe ciddi bir gözle bakıyorsunuz. Mars’ın rahat açılar kurduğu 1 Mayıs–12 Haziran ve 28 Temmuz sonrasında aşk hayatında pozitif bir hava söz konusu.

2012 Oğlak Burcu İş ve Para Analizi:

İş hayatınızdan çok şey bekleyebilirsiniz ancak yılın ilk yarısında daha sabırlı olmalısınız. Ortaklıklar ve anlaşmalar kısıtlayıcı olabilir ya da ortağınızın zor durumu nedeniyle siz de istediğiniz gibi hareket edemiyor olabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında maddi koşullarınıza özen göstermeye devam etmelisiniz. 1 Ekim–15 Aralık tarihleri arasında maddi konularda büyük riskler almaktan kaçınmalısınız. Maddi konularda 2–26 Şubat, 28 Haziran–23 Temmuz ve 11 Eylül–8 Ekim tarihleri arasında kazanç getiren fırsatlar bulabilirsiniz.

2012’de Oğlak Burcu Sağlık Durumu:

Yılın ilk yarısında bünyenizin daha hassas olduğunu söylemeliyiz. Satürn yaşam enerjisini zayıflatan bir gezegen olduğu için, vücudunuza daha fazla özen göstermeli, sporu ihmal etmemelisiniz.
Mars’ın sert açıları altında, 6 Şubat–20 Mart ve 12 Haziran–28 Temmuz arasında sizi aşırı yıpratacak işlerden uzak durmalısınız.rezzankirazburc.com’dan faydalanarak www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *