hürremin saç rengi

HÜRREM SULTAN’IN SAÇ GÜZELLİĞİ İÇİN KULLANDIĞI SAÇ BOYASI MARKASI VE RENGİ

Muhteşem Yüzyıl dizisinin güzel oyuncusu Meryem Uzerli, Hürrem Sultan rolü ile herkesin gönlüne taht kurmayı başardı. Hürrem Sultan’ın saçlarının güzelliği dikkatler kaçmıyor. Kadınlar Hürrem Sultan’ın saç rengini ve hangi saç boyasını kullandığını merak ediyor. Bizde merak edenler için araştırdık.

Hürrem Sultan‘ın kullandığı saç boyası EUGENE COLOR Avrupa’da 40 yıllık güvence ile yılalrdır pekçok kadının kullandığı bir saç boyası markasıdır. Türkiye’de “Hürrem Sultan Boyası” olarak tanındı. MuhteşemYüzyıl dizisinin güzel oyuncusu Hürrem Sultan ile üne kavuşan Eugene Color saç boyasının özellikle bakır tonları çok tercih ediliyor.

Hürrem Sultan’ın saçının renk tonu ise Eugene Color 21 numaralı “Açık Bakır” rengidir. Bu renk “Hürrem Sultan rengi” diye bilinen ve çok satan bir renktir. Eugene Color marka saç boyasının 15 farklı rengi bulunuyor. Fakat Hürrem Sultan’ında etkisi ile 2012’nin moda rengi trendy “Hürrem rengi” diye tanınan açık bakır renktir. Türk kadınları tarafından yoğun bir ilgi ile yok satmaktadır.

Besleyici ve koruyucu özellikleri ile bilinen zeytin özleri sayesinde saça derinlemesine bakım uygulayan EUGENE COLOR saç boyaları ile kolayca taranan, yumuşacık ve parlaklığıyla göz alan saçlar ulaşılıyor. İçeriğindeki Scintilis Aktif sayesinde boyalar daha kalıcı ve saçlar daha parlak oluyor.Eugene Color saç boyası büyük marketlerde ve seçkin bujiterilerde satılmaktadır. www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *