emziren annelerin göğüs ucu yaralarına ne iyi gelir

SUNA DUMANKAYA’DAN EMZİREN ANNELERİN GÖĞÜS UCU YARALARINA BİTKİSEL ÇÖZÜM

Güzellik uzmanı Suna Dumankaya 16 Ararlık Cuma günü katıldığı Gülben Ergen’in sabah programında emziren annelerin göğüs ucu yaraları için mucize bir formül verdi. Bebeklerin ilk aylarda sağlıklı ve yeterli beslenebilmeleri için sık sık emzirilmeleri gerekiyor. Bebek için en faydalı besin olan anne sütü yeterince verilmelidir.

Tek sorun var annelerin göğüs uçlarında ortaya çıkan çatlak ve yaralar. Anneye çok acı veren ve geçmek bilmeyen bu göğüs ucu yaraları için kesin çözüm olacak bitkisel çözüm öneren Suna Dumankaya yapılması ve uygulanması çok kolay olan bu yöntem ile göğüs ucu yaralarının çok kısa sürede iyileşeceğini söylüyor.

Emziren Annelerin Göğüs Ucu Yaralarına Kesin Çözüm:

1 adet ayvanın eşelekleriyle beraber içini alın. Özellikle çekirdekleriyle beraber olmalıdır. Bu ayırdığımız ayva eşeleklerinin üzerini aşacak kadar su koyup bir tencerede 15 dakika kadar kaynatalım. Bu özel karışımı 1 gece bekletip süzelim ve göğüs uçlarına pamuk ile sürelim.

Bebeğe hiç bir zararı olmayacak bu doğal formülü göğüs ucu yaralarınız devam ettiği sürece kullanabilirsiniz. Göğüste kalsada bebeğe zararı olmaz, sürdükten sonra bebeğinizi emzirebilirsiniz. Özellikle yıkamanıza gerek yoktur. Bu yöntem meme uçlarını nemlendireceğinden kısa sürede iyileşme sağlar.

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *