ender saraç 5’i bir yerde zayıflama çayı

ENDER SARAÇ 5’İ BİR YERDE ZAYIFLAMA ÇAYI TARİFİ VE KULLANIMI

Doktor Ender Saraç 5 mucize bitkinin faydalarını ve etkilerini açıklıyor. 5 bitkinin karışımı ile yapılan 5’i bir yerde bitki çayı zayıflamak için mükemmel bir bitki çayı karışımıdır diyor. 5’i bir yerde nasıl yapılır, 5’i bir yerde çayının bitkileri nelerdir, 5′ i bir yerde hangi bitkilerle yapılır, 5’i bir yerde çayı nasıl zayıflatır açıklıyor.

5′ i Bir Yerde Zayıflama Çayı Tarifi:

Malzemeler:

* 1 tatlı kaşığı Mate yaprağı,
* 1 tatlı kaşığı Biberiye,
* 1 tatlı kaşığı Kekik,
* 1 tatlı kaşığı Funda yaprağı,
* 2 tatlı kaşığı Yeşil çay.

Hazırlanışı :

1 litre kaynar suya malzemeleri koyduktan sonra kaynatmadan 20 dakika demlendirin.Daha sonra süzerek ister sıcak olarak ister soğuk olarak, isteğe göre içine biraz limon sıkarak tatlandırıp içebilirsiniz. 3 gün içerisinde kilo farkını ve etkisini hemen göreceksiniz

Hangi bitki, ne işe yarıyor:

Mate yaprağı : Tüm dünyada obezite tedavisinde kullanılan mate çayı, yağ emilimini engelleyerek vücuttan su atımını kolaylaştırıyor. Her yaşta insanın rahatça kullanabileceği bitki, iştahı kapatarak zayıflamaya yardımcı oluyor.

Yeşil çay : Son yıllarda kullanımı bir hayli artan yeşil çay, vücutta biriken toksinleri atarak sindirimi kolaylaştırıyor.

Funda yaprağı : İyi bir böbrek çalıştırıcı ve idrar sökücü olan yaprak, bu özelliğiyle zayıflamaya yardımcı oluyor.

Biberiye : Yağ eritici ve hazım kolaylaştırıcı bu bitki, vücutta biriken toksinleri atarak ideal bir kiloya kavuşmanızı sağlıyor.

Kekik : Halk arasında yaygın olarak kullanılan kekik, sindirimi kolaylaştırarak vücuttaki fazla suyu atarak kilo vermenizi sağlıyor.

 


 

2 Comments

  • sevinç kırımlıer
    11 Eylül 2011 | Permalink |

    ender beye bana verilen bitki karışıımyla ilgili sorum olcak karışımdaki bitkiler yeşil çay,at kuyruğu,akdiken,funda yaprağı,kiraz sapı,ayrık otu,rezene,mate çayı,mısır püskülü,altın otu,melisa,kantoron,bunları ödem çözücü yağ yakıcı diye hazırladılar günde 3 kere bir tatlı kaşığı sıcak suyla demle dediler yüksek tansiyonum var beni aydınlatırsanız bu konuda çok sevinirim tşkr ederim ender bey

  • admin
    14 Eylül 2011 | Permalink |

    Merhaba Sevnç Hanım Ender Saarç’a sorunuzu http://www.endersarac.com adresinden yazarsanız size cevap vereceklerdir. http://www.kadinlariz.vom bilgi amaçlıdır Ender Saraç’ın sitesi değildir. Saygılarımla sağlıklı günler dilerim..

One Trackback

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *