2012 moda kıyafetleri

2012 MODA KIYAFETLERİ MODA RENKLER VE MODA TRENDY

Modacı Gülşah Saraçoğlu katıldığı bir magazin programında TV ekranlarında 2012 modası hakkında bilgiler verdi. Bu yılın moda renkleri nelerdir hangi tarz kıyafetler bu yıl moda oluyor açıkladı. Gülşah Saraçoğlu modanın nabzını diziler tutuyor dedi. Dizi kıyafetlerinin adeta modayı belerielr olduğunu söyledi. Artık dizi izleyicileri aynı kıyafetleri arıyor ve giymek istiyor diyen Saraçoğlu, özellikle çocuklar duymasın dizisinin Meltem’i Pınar Altuğ’un ve Yahşi Cazibe dizisinin Simgesi Hande Katipoğlu’nun kıyafetlerinin çok aranan ve moda kıyafetler olduğunu söyledi. Genç kızların ise Adını Feriha koydum dizi kıyafetlerinden etkilendiklerini söyledi.

Pınar Altuğ’un moda trendy yaratan kıyafetlerinden birini görüyoruz. Modacı Gülşah Saraçoğlu bu yıl yine kalın kemerler çok moda diyor. Kemer modası devam ediyor. Elbiselerinizi kemer ile tamamlayarak modayı yakalayabilirsiniz diyor.

Yahşi Cazibe dizisinin sevilen karakteri Simge yani Hande Katipoğlu’nun kıyafetlerinin çok beğenildiğini ve moda yarattığını söyleyen modacı Gülşah Saraçoğlu diziler artık modayı belirliyor diyor.

2012 yılının moda renginin orange olacağını söyleyen Gülşah Saraçoğlu modası hiç geçmeyen siyah ve beyazdan vazgeçilmeyeceğini fakat bu yılın öne çıkan moda renginin orange olacağını söylüyor.

2012 yılında yine çizme modası devam ediyor. Kalın ve yüksek touk ayakkabılar, dolgu topuklar yine moda. Erkek giyiminin öncü markalarından Sarar bayan modası içinde iddialı olduğunu açıklıyor.

2012 yılında bol görünümlü hırkalar ve triko kazaklar çok moda. Salaş gibi görünsede moda trendy yaratıyor.

Modacı Gülşah Saraçoğlu 2012 yılında küçük çantaların moda olduğunu söyledi. Geçen yıl olduğu gibi omuza asılan küçük çantalar bu yılda yine moda diyor.

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *