hürrem sultanın en yeni kıyafetleri

EN YENİ HÜRREM SULTAN KIYAFETLERİ YENİ MODA HÜRREM GİYSİLERİ

Muhteşem Yüzyıl dizisinin en gözde ve en sevilen otuncusu Meryem Uzerli dizideki Hürrem Sultan rolü ile nefesleri kesiyor. Hürrem Sultan kıyafetleri çok beğeniliyor ve ilgiyle takip ediliyor. Sizler için Hürrem Sultan’ın Muhteşem Yüzyıl dizisinde giydiği en yeni kıyafetlerini araştırdım. Hürrem sevenler için Hürrem’in son moda kıyafetlerini sergileyelim. Peki Hürrem Sultan’ı çok sevenler ve kıyafetlerini almak isteyenler için Hürrem Sultan kıyafetleri nerede satılır, Hürrem giysileri nereden alınır derseniz. İnternet üzerinden alışveriş yapmak ve Hürrem Sultan kıyafetleri almak istiyorsanız kaftan.com , osmanlimagazasi.com gibi adreslerde satılıyor. Yada bulunduğunuz şehirde abiye kıyafetler satan mağazalara sorabilirsiniz. Çok moda olduğu için artık Hürrem kıyafetleri rahatlıkla bulunabiliyor. Hürrem Sultan kıyafetleri özellikle kına ve düğünlerde giyilen özel kıyafetler olarak moda oldu.

Hürrem Sultan’ın en çok beğenilen ve moda yaratan kırmızı elbisesi. Tüm kıyafetlerinde olduğu gibi yine derin dekolteli bu kırmızı elbise büyük ilgi görüyor.

İşte dizinin en çekişmeli rakipleri Mahidevran Sultan ve Hürrem Sultan. Hürrem Sultan’a çok yakışan elbiselerinde biri de bu yeşil elbisesi.

Hürrem Sultan’ın hamile kıyafetlerinden biri ve çok hoş bir hamile kıyafeti..

Hürrem Sultan’ın ördek başı yeşil bu elbisesi de çok ilgi gören ve beğenilen elbiselerinden biri.

İşte Hürrem Sultan’ın harika elbiselerinden biri daha…

Son olarak Hürrem Sultan’ın dizideki en büyük rakibi olarak görünen prenses İsabella Fortuna. Peki prenses İsabella kimdir? Eski Devlet Bakanı Yüksel Yalova’nın kızı olan Melike İpek Yalova, Kastilya Prensesi Isabella Fortuna karakterini canlandırmak üzere diziye dahil oldu. Yalova, dizinin genel koordinatörü Nermin Eroğlu tarafından Bebek’te bir balıkçıda keşfedildi. Türkan Şoray’a benzetilen prenses İsabella güzel bir bayan olsa da Hürrem’in yanında sarayda kalabilir mi tartışılır doğrusu. İzleyip göreceğiz herkese iyi seyirler dileyelim…www.kadinlariz.com

 


 

2 Comments

  • senem
    15 Aralık 2011 | Permalink |

    çok güzel muhteşem

  • hediye
    01 Mart 2012 | Permalink |

    İDARE EDR 😀

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *