salon dekorasyonu

.

2011 SALON DEKORASYONU MODASI

Yeni yılda moda olan salon takımı, perdeleri, salon aksesuarları görüntülenen yazmızda salon dekorasyon modeli sergileniyor. Salon düzenlerken nelere dikkat edelim, nasıl bir uyum sağlıyalım, hangi süs esyalarını tercih edelim. Ne tip mobilyalar bu yılın moda salon dizaynı açıklayalım.

2011 yılında stor perdeler ve kalın fon perdeleri çok moda. Salon takımınıza ve halınıza uygun renk ve desende seçeceğiniz katlanır tül perde ve yanlara renk uyumu oluşturan kalın fon perdeler takılarak salona değişik bir hava verilir.

Salon mobilyalarında çok abartılı olmayan sade ve koyu renkli salon takımları moda.

Salon masası, salon dizaynının önemli ayrıntılarındandır. Salonda misafilerinize hazırlayacağınız özel ve şık bir masa çok mühimdir. Masa üzerinde kullanılacak şık aksesurlar salonunuza güzellik katacaktır.

Salon takımımızı bütünleyen sehpamız ve sehpamızın üzerine yerleştirdiğimiz süs eşyaları salonumuza şıklık katacaktır.

Salonumuzda bulunan eşyalarımıza ve renklere uyumlu bir tablo değişik bir hava katacaktır.

Yine salon eşyalarımıza uygun renkte seçtiğimiz bir çiçekte salonumuzu süslemek için ideal bir aksesuar olur. İsteğinize göre canlı çiçekler seçebilirsiniz. Fakat çok olmamalı köşelerde belki 2 tane salon çiçeği uygun olabilir. Salonumuzda ne kadar az ve seçici eşya kullanırsak o kadar ferah ve hoş bir ortam elde ederiz.

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *